KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11821047
nr 1182 1047
Josef Lund
(1898-1969), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade, 8x11,5 cm respektive 12x14 cm
Josef Lund, svensk bildkonstnär född 1898 i Stockholm, död 1969.
Utrop:
600 kr
måndag 14 maj 2018
kl 20:38:12
Josef Lund
Läs mer om Josef Lund